CONTOUR TS 

Systém na monitorovanie hladiny glukózy v krvi CONTOUR TSpredstavuje nový štandard v meraní hladiny glukózy v krvi. GlukomerCONTOUR TS predstavuje harmóniu vedy a jednoduchosti, väčšiu pohodu a presnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Sme hrdí, že môžeme byť partnerom v liečbe Vašej cukrovky.

Na rozdiel od mnohých iných glukomerov, CONTOUR TS nevyžaduje zadanie číselného kódu alebo vloženie kódovacieho čipu, takže eliminuje kroky kódo­vania a nepresné výsledky zapríčinené chybným kódovaním.

Nový glukomer CONTOUR TS predstavuje dokonalú harmóniu vedy a jednoduchosti

Systém na monitorovanie hladiny glukózy v krvi, CONTOUR TS od spoločnosti Bayer, je navrhnutý tak aby Vám zjednodušil merania hladiny glukózy v krvi.

Základné vlastnosti merania

Glukomer CONTOUR TS nevyžaduje kódovanie, čím je meranie jednoduchšie a spoľahlivejšie. Testovacie prúžky CONTOUR TS automaticky kódujú glukomer, takže ho nemusíte kódovať Vy. Glukomer poskytuje presné výsledky už do 8 sekúnd, pričom vyžaduje iba 0.6 μL krvi. Možnosť merania hladiny glukózy v krvi z alternatívnych miest poskytuje viac variantov—testovanie zo špičky prsta, dlane alebo predlaktia.

Navrhnutý pre jednoduché použitie

Použitie glukomera CONTOUR TS je jednoduché a ľahko sa ho naučíte. Dve veľké tlačidlá umožňujú jednoduché ovládanie a veľký LCD displej je ľahko čitateľný. Oranžové miesto pre vloženie testovacieho prúžku umožňuje ľahšie vložiť testovací prúžok.

Celkové výhody

Vďaka svojej optimálnej veľkosti sa glukomer CONTOUR TS dobre drží v ruke. Je pevný a prenosný. Poskytuje presnosť, ktorú potrebujete a pohodlie, ktoré očakávate.

 Novinky a články